Loading...
شهرستان پاکدشت
از ساعت 8 الی ساعت 22
0938 581 90 92

گزارشات

گزارش شماره 7

همزمان با فرا رسیدن شب وفات حضرت ام البنین (س)، سومین دوره مسابقه کتابخوانی از محتوای کتابهای 8 جلدی مجموعه "قهرمان من"، در 3 دبستان به اجرا در آمد.

در این مسابقه تعداد 118 دانش آموز شرکت کردند و با قید قرعه به 8 نفر از برندگان لوازم التحریر با موضوع "قهرمام من" و شناسنامه شهدا به عنوان جایزه اهدا گردید

گزارش شماره 6

همزمان با فرا رسیدن ایام شهادت ام ابیها حضرت فاطمه زهرا (س)، در جهت آشنایی دانش آموزان با زندگی و شخصیت حضرت صدیقه طاهره (س) و با همکاری چند دبستان مسابقاتی طراحی و به اجرا در آمد.

این مسابقات که در سه شب متوالی برگزار شد، مجموعاً تعداد 783 دانش آموز شرکت کردند و با قید قرعه به 27 نفر از برندگان جوایزی از سوی مدیران این دبستان به عنوان جایزه اهدا گردید

گزارش شماره 5

با شروع فعالیت کتابخانه در سال تحصیلی 1403-1402 بین دانش آموزان، این حرکت بسیار مورد استقبال آنان قرار گرفت.

به طوری که در 24 روز فعالیت کتابخانه، فقط در یکی از مدارس 1025 ردیف کتاب تحویل دانش آموزان گردید.

«به طور میانگین روزانه 43 دانش آموز»

لازم به ذکر است که در دبستان مذکور، کتب فقط به پایه های پنجم و ششم امانت داده شده است.

با هر بار روایتگری از یک شهید معزز، درخواست کتاب مرتبط با آن شهید بزرگوار آنقدر زیاد می شد که کتابخانه با کمبود کتاب مذکور مواجه می گردید.

گزارش شماره 4

با آغاز سال تحصیلی 1403 _ 1402 و با هماهنگی مسئولان آموزش و پرورش شهرستان و مدیران مدارس، کتابخانه کتاب هادی مجدداً فعالیت کتابرسانی و روایتگری خود را در 3 دبستان آغاز کرد.

فعالیت در این مدارس با استقبال بسیار خوب دانش آموزان مواجه شد، به نحوی که برخی اعضای خانواده آنان نیز درخواست استفاده از محتواهای کتابخانه را داشتند.

استقبال خوب دانش آموزان از روایتگری شهدا ، منتهی به ایجاد گروه خادم الشهدا در مدرسه گردید و دانش آموزان با عشق و افتخار عنوان خادمی شهدا را برای فعالیت های فرهنگی خود انتخاب کردند.

گزارش شماره 3

نظر به استقبال دانش آموزان از کتابخانه کتاب هادی، دومین دوره مسابقه کتابخوانی در شب آزادسازی خرمشهر، از 6 کتاب مجموعه "قهرمان من" طراحی و در تاریخ 1402/03/03 برگزار شد

در این مسابقه با قید قرعه به 5 نفر از برندگان، یک کارت هدیه 50 هزار تومانی و شناسنامه شهدا به عنوان جایزه اهدا گردید.

گزارش شماره 2

بعد از گذشت 45 روز از فعالیت کتابخانه در مدارس، با هدف ترغیب بهتر دانش آموزان به کتابخوانی ، اولین دوره مسابقه کتابخوانی در شب میلاد با سعادت حضرت ولیعصر (عج) به صورت آنلاین از محتوای برخی کتابها طراحی و به اجرا در آمد.

این مسابقه شامل 20 سوال از مجموعه 6 جلدی قهرمان من طراحی و در تاریخ 1401/12/16 برگزار گردید.

در پایان با قید قرعه به 5 نفر از برندگان مسابقه، مبلغ 50 هزار تومان وجه نقد و یک عدد شناسنامه شهدا به عنوان جایزه تعلق گرفت.

گزارش شماره 1

بعد از طرح ایده ی راه اندازی کتابخانه و مشورت با دوستان ، تصمیم نهایی برای این حرکت جهادی گرفته شد و طی گفتگوهای صورت گرفته نام "کتاب هادی" بر آن نهاده شد.

پس از صرف یک ماه زمان برای شناسایی و جمع آوری کتب مفید ، طی ۱۰ روز سایت کتابخانه طراحی، و کتابها روی سایت قرار گرفت و نیز از تاریخ 1401/10/23 کار خود را رسماً آغاز کرد.

چند روز بعد از فعالیت کتابخانه، با مسئولان آموزش پرورش و مدیران دو مدرسه گفتگو و هماهنگی لازم انجام شد و با مدد الهی و توسل به حضرت زهرا (س) از روز یکشنبه مورخه 1401/11/01 اولین جلسه ورود به مدرسه اتفاق افتاد.

در نخستین روز ورود به مدرسه روایتگری شهدا و معرفی کتابخانه انجام شد که به حمد الهی با استقبال دانش آموزان همراه بود.

تمامی حقوق این سایت برای کتاب هادی محفوظ است